Правила

ТЕРМІНИ 

РЕЄСТРАЦІЯ – процес надання фізичною, або юридичною особою данних у вигляді логіна або електронну пошту. Пароль – це совокупність даних у вигляді графічного, цифрового змісту відомі тільки особі, яка зареєструвалася. Заборонено при реєстрації вказувати в логіні номер телефона, електронну адресу, або інші дані які індентифікують фізичну або юридичну особу. В логіні не може бути нецензурна лексика або сполучення, яке визначає дію. Якщо учасник не дотримався правил реєстрації і вказав телефон, або електронну адресу то логін буде змінено на  user _sovissty  

ЗАМОВНИК –  фізична особа (фізична особа, ФОП, приватний підприємець, самозайнята особа) або юридична особа (ТОВ, АТ, приватне підприємство, ОСББ, комунальне підприємство), яка розміщує інформацію стосовно послуг, які їй необхідно отримати.

ПІДРЯДНИК – фізична особа (фізична особа, ФОП, приватний підприємець, самозайнята особа) або юридична особа (ТОВ, АТ, приватне підприємство, комунальне підприємство), яка розміщує інформацію стосовно послуг, які вона надає.

ПЕРЕВІЗНИК – фізична особа (фізична особа, ФОП, приватний підприємець) або юридична особа (ТОВ, АТ, приватне підприємство, комунальне підприємство), яка розміщує інформацію стосовно послуг з перевезення, які вона надає. 

РІЗНОРОБ –  особа (фізична особа, ФОП, приватний підприємець), яка розміщує інформацію стосовно послуг  обмеженого кола (послуги з виконання некваліфікованих робіт), які вона надає.

ВИКОНРОБ АБО ЗАМІРНИК – фізична особа (фізична особа, ФОП, приватний підприємець), яка розміщує інформацію стосовно послуг ( виконроб: з організації роботи та контролю за дотриманням технологій та якістю виконуваних робіт; замірник – з виконання робіт по замірам об’єкту та складання кошторисної документації, а саме: об’ємів робіт та їх вартості),  які вона надає.

ДИЗАЙНЕР – АРХІТЕКТОР – фізична особа (фізична особа, ФОП, приватний підприємець) або юридична особа (ТОВ, АТ, приватне підприємство), яка розміщує інформацію стосовно послуг зі складання дизайн – проектів, архітектурних проектів та послуг авторського нагляду, які вона надає.

БУХГАЛТЕР – фізична особа (фізична особа, ФОП, приватний підприємець) або юридична особа (ТОВ, АТ, приватне підприємство), яка розміщує інформацію стосовно бухгалтерських та аудиторських послуг, які вона надає.

ЮРИСТ / АДВОКАТ – фізична особа (фізична особа, ФОП, приватний підприємець, самозайнята особа) або юридична особа (ТОВ, АТ, приватне підприємство), яка розміщує інформацію стосовно юридичних послуг та послуг адвоката, які вона надає.

ПОРТАЛ sovissty.com.ua –  комплекс структурованих інформаційних даних в сфері будівництва та ремонту (далі – «портал»).

 БАЛАНС – це кошти, які знаходяться на віртуальному рахунку зареєстрованого користувача порталу і можуть бути використані, виключно на оплату послуг порталу (sovissty.com.ua).

УГОДА –  це ділові взаємовідносини між покупцем та продавцем послуг, які оформлюються згідно правил порталу. Укладаючи угоду, сторони підтверджують, що повністю ознайомлені з усіма правилами порталу та згодні з ними. Укладаючи угоду, сторони підтверджують, що дійшли згоди з усіх питань щодо виконання робіт. Укладаючи угоду, сторони підтверджують, що розуміють те, що портал не є стороною договору, а також не несе відповідальності за невиконання чи неналежне виконання сторонами своїх зобов’язань по угоді. Якщо угода зірвана по причині однієї з сторін (адміністративні проблеми, проблеми з податковою) в такому випадку SOVISSTY не повертає комісію. 

ПРОПОЗИЦІЯ – це звернення покупця послуг до продавця послуг або продавця послуг до покупця послуг зі своїм баченням цінової політики та можливостей для виконання даних послуг.

ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ ПІДРЯДНИКА – це сукупність даних, які підрядник надає порталу в електронному вигляді для здійснення користування порталом та структуровані дані, як результат користування порталом (повідомлення, баланс, оферти, акцепти та ін..)

ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ ПЕРЕВІЗНИКА – це сукупність даних, які перевізник надає порталу в електронному вигляді для здійснення користування порталом та структуровані дані, як результат користування порталом (повідомлення, баланс, оферти, акцепти та ін..)

ПОШУК ПРОЕКТІВ – перехід в «стрічку», де потенційний роботодавець розміщує інформацію про роботи, які потрібно виконати.

ГАЛЕРЕЯ – місце для розташування фото робіт, які потрібно виконати або фото об’єкта /ів  та/або посилання на відео. (Вимоги до фото:……)

ЧАТ – місце виділене на порталі sovissty.com.ua для спілкування, обговорення, відгуків учасників порталу sovissty.com.ua. 

ПРАВИЛА ЧАТУ:

 1. Кожен учасник чату має право вимагати від учасника який розмістив публікацію додаткову інформацію,щодо об’єкта або послуг.
 2. Учасник чату, який розмістив публікацію зобов’язаний на протязі 72години подати таку інформацію «Якщо інформація не заперечує політиці та правилам порталу SOVISSTY
 3. Інформація може бути подана,як в текстовому вигляді, фото вигляді , або у вигляді файлового документа.
 4. Учасники чату не мають права використовувати не цензурну лексику, «ЛАЙКУ». За використання не цензурної лексики повідомлення в форуму буде видалено, а публіканту буде направлене попередження . Вразі повторного використання не цензурної лексики БАН на три дні зі штрафом 50грн. Вразі третього разу використання не цензурної лайки без строковий БАН.
 5. Учасникам порталу забороняється в форумах публікації обговорювати будь які теми, які не стосуються конкретно цієї публікації «ФЛУДИТЬ». За  «ФЛУД» в форумі БАН на три дні. За повторний  «ФЛУД» БАН на 5 днів і штраф 50грн.За третій «ФЛУД» без строковий БАН.

ФОРУМ – місце для обговорення будівельних тем на порталі sovissty.com.ua (наприклад: технології, строки та ін.).

ПРАВИЛА ФОРУМУ:

 1. Кожен учасник форуму має право вимагати від учасника який розмістив публікацію додаткову інформацію, щодо об’єкта або послуг.
 2. Учасник форуму, який розмістив публікацію зобов’язаний на протязі 72години подати таку інформацію «Якщо інформація не заперечує політиці та правилам порталу SOVISSTY.
 3. Інформація може бути подана,як в текстовому вигляді, фото вигляді , або у вигляді файлового документа.
 4. Учасники форуму не мають права використовувати не цензурну лексику «ЛАЙКУ». За використання не цензурної лексики повідомлення в форуму буде видалено, а публіканту буде направлене попередження . Вразі повторного використання не цензурної лексики БАН на три дні зі штрафом 50грн.Вразі третього разу використання не цензурної лайки без строковий БАН.
 5. Учасникам порталу забороняється в форумах публікації обговорювати будь які теми,які не стосуються конкретно цієї публікації «ФЛУДИТЬ». За  «ФЛУД» в форумі БАН на три дні. За повторний  «ФЛУД» БАН на 5 днів і штраф 50грн.За третій «ФЛУД» без строковий БАН.

ЗАКРИТИЙ  ЧАТ – це чат який відкривається для учасників порталу після укладання угоди.

ПРАВИЛА ЗАКРИТОГО ЧАТУ:

 1. У закритому чаті учасники пишуть,як їм заманеться. Вразі якщо вони використовують не цензурну лексику то модератори порталу мають право відмовитися брати участь в обговорені.
 2. В закритому чаті учасники не мають права писати повідомлення з погрозами чи будь якими іншими елементами в наслідок яких можуть порушувати КПК.

НАЛАШТУВАННЯ СПОВІЩЕНЬ – виділене на порталі sovissty.com.ua місце, де Підрядник або Замовник активує або деактивує повідомлення, які він бажає або не бажає отримувати.

БАН – це  блокування будь-яких дій користувача на порталі. Бан може бути строковим (при строковому бані дозволяється поповнення балансу користувача) або безстроковим.

ЛАНЦЮГИ ВІДНОСИН

І

ЗАМОВНИК – Підрядник

ЗАМОВНИК – Перевізник

ЗАМОВНИК – Різнороб

ЗАМОВНИК – Виконроб

ЗАМОВНИК – Дизайнер

ЗАМОВНИК – Бухгалтер

ЗАМОВНИК – Юрист

ІІ

ПІДРЯДНИК – Замовник

ПІДРЯДНИК – Перевізник

ПІДРЯДНИК – Різнороб

ПІДРЯДНИК – Виконроб

ПІДРЯДНИК – Дизайнер

ПІДРЯДНИК – Бухгалтер

ПІДРЯДНИК – Юрист

ІІІ

ПЕРЕВІЗНИК – Замовник

ПЕРЕВІЗНИК – Різнороб

ПЕРЕВІЗНИК – Бухгалтер

ПЕРЕВІЗНИК – Юрист

ПЕРЕВІЗНИК – Дизайнер

ІV

РІЗНОРОБ – Замовник

РІЗНОРОБ – Підрядник

РІЗНОРОБ – Перевізник

РІЗНОРОБ – Виконроб

РІЗНОРОБ – Дизайнер

V

ВИКОНРОБ –  Замовник

ВИКОНРОБ – Підрядник

ВИКОНРОБ – Перевізник

ВИКОНРОБ – Різнороб

ВИКОНРОБ – Дизайнер

ВИКОНРОБ – Бухгалтер

ВИКОНРОБ – Юрист

ДИЗАЙНЕР –  Замовник

ДИЗАЙНЕР – Підрядник

ДИЗАЙНЕР – Перевізник

ДИЗАЙНЕР – Дизайнер

ДИЗАЙНЕР – Бухгалтер

ДИЗАЙНЕР – Юрист

ДИЗАЙНЕР – Виконроб

VІІ

БУХГАЛТЕР –  Замовник

БУХГАЛТЕР –   Підрядник

БУХГАЛТЕР – Перевізник

БУХГАЛТЕР – Дизайнер

БУХГАЛТЕР – Бухгалтер

БУХГАЛТЕР – Юрист

БУХГАЛТЕР – Різнороб

VІІІ

ЮРИСТ – Замовник

ЮРИСТ – Підрядник

ЮРИСТ – Дизайнер

ЮРИСТ – Перевізник

ЮРИСТ – Бухгалтер

ЮРИСТ – Юрист

ЮРИСТ – Різнороб

I

Перевізник має вчасно з`явитися на погрузку , якщо Перевізник з`явився невчасно , Замовник має право розірвати угоду.

Якщо товар є  цінністю (витвір мистецтва, антикварні меблі) , Замовник повинен застрахувати товар.

Перевізник не займається погрузкою, або розгрузкою товару.

Тільки за домовленністю сторін. Замовник чітко вказує адресу погрузки ,та доставки.

Замовник не має права змінювати маршрут. Перевізник не має право змінювати авто, яке було обумовлено в угоді, окрім

випадків якщо Перевізник є юридичною особою або логістичною компанією, яка займається перевезенням. Перевізник не має

права змінювати вартість доставки, яка була обумовлена в угоді. Вартість може бути змінена за угодою сторін. Перевізник має

право обговорити з Замовником авансовий платіж. Авансовий платіж не може бути більше 50%.

II

Замірник розміщує в публікації

 1. Обов”язково вказувати місто або область в якій, або в якому він проводить заміри.
 1. Замірник повинен вказати роботи по яких він проводить заміри.
 2. Замірник повинен вказати ціну виїзду .

4.В ціну виїзду повинно входити:

А) транспортні витрати

Б) безпосередньо заміри

В) складений кошторис згідно технічного завдання узгодженого з Замовником.

Кошторис може бути,як у комерційному вигляді так і у програмних комплексах типу АВК-5.

Якщо Замовник і Замірник не обговорюють у якому вигляді Замірник подає кошторис то по замовчуванні мається на увазі кошторис в комерційному вигляді. Розрахунок матеріалів Замірник виконує після узгодження цих матеріалів з Замовником.

Замірник повинен вказати в публікації чи проводить він розрахунки без виїзду на об’єкт, згідно поданого проекту.

Замірник з Замовником повинні чітко вказати сроки «За який час Замірник має подати кінцевий розрахунок робіт та матеріалів “кошторис”».

ІІІ

РІЗНОРОБ –  людина  яка виконує роботи,  які не потребують спеціальної кваліфікації. Різнороб працює з 8.00 до 17.00 і 9.00 до 18.00. Працюючи 1 год. він має 10хв. на відпочинок. Якщо він працює 8.00-17.00 обід 12.00 до 13.00 .Якщо він працює 9.00-18.00 обід з13.00 -14.00. Замовник не має права вимагати від різноробочого кваліфікованих робіт. Якщо сторони домовилися на виконання спеціалізованої роботи ,Замовник не має права вимагати якості та термінів виконання. Вразі якщо Замовник домовився з Різноробом на повний робочий день то Замовник має право не оплатити вразі як що Різнороб не відпрацював повний робочий день. Замовник не повинен лишати матеріальні цінності без нагляду. Замовник повинен чітко поставити мету та визначити обсяг робіт , які потрібно виконати на протязі робочого дня.

IV

Виконроб в своїй публікації повинен вказати розцінки за якими він працює. SOVISSTY рекомендує вказувати наступні два критерії:

 1. Розцінка робіт за метр квадратний по підлозі.
 2. Розцінки робіт у відсотках, відштовхуючись від заробітної плати працівників, або винагороди працівників рекомендований  від 10 до 40 відсотків.(залежить від складності об’єкта).

Замовник в своїй публікації , якщо він шукає Виконроба користується критеріями вказаними в пункті 1.

Виконроб при укладанні угоди несе повну відповідальність за якість виконаних робіт ,. за терміни і та порядок на об’єкті ,тільки в тому разі ,коли  цих виконавців робіт наймає  особисто Виконроб.

Якщо виконавці наймає Замовник, Виконроб повинен  сповіщати  Замовника про будь які затримки та якість робіт, також дотриманих або не дотримання технологій на кожному етапі їх виконання. Якщо Замовник не реагує на повідомлення Виконроб не несе відповідальності за якість та терміни. Виконроб  повинен слідкувати за дотриманням проектних даних, якщо мається проект. Якщо Виконроб не заключав угоду то угода підпадає під правила SOVISSTY.

V

Дизайнер в публікації повинен чітко вказати розцінки на свої роботи

До укладання угоди в загальному чаті, Дизайнер з Замовником повинні домовитися про тип проєкту та про стадію його проектування.

Замовник повинен задати Дизайнеру  “Архітектору”  технічне завдання.

Замовник з Дизайнером повинен домовитися про строки виконання самого проєкта так і окремих його стадіях.

Дизайнер  “Архітектор”несе повну відповідальність перед Замовником за точність розрахунків в своєму проєкті.

Дизайнер «Архітектор» завжди здійснює авторський нагляд за своїм проєктом.

Дизайнер не може використовувати такі відмовки:

 1. «Ви будівельники знаєте краще»
 2. Я забув зробити заміри «мається на увазі фактичні заміри, а не проєкт виданий забудовником ».

VI

 1. Бухгалтер несе повну відповідальність за складання звітів і подання в ДФС.
 2. Замовник несе відповідальність за надання Бухгалтеру правдивої інформації.
 3. Замовник несе відповідальність за надання Бухгалтеру вчасно первинної документації .
 4. Бухгалтер має складати віти тільки по первинної документації.
 5. Замовник і Бухгалтер в обов’язковому порядку мають підписати договір в якому повинні вказати об’єм і оплату робіт.
 6. Бухгалтер зобов’язується надати Замовнику гарантійний лист про не розголошування конфіденційності інформації.
 7. Якщо Замовник не виконує свої зобов’язання перед Бухгалтером то і Бухгалтер звільняється від виконання своїх зобов’язань .

УКЛАДАННЯ УГОДИ

 1. Замовник розміщує на порталі пропозицію (оферта).
 2. При згоді з усіма умовами оферти, Підрядник приймає оферту (акцепт).
 3. У спеціально відведених полях в пропозиції, сторони можуть узгоджувати питання, які стосуються виконання робіт ( в тому числі: строки виконання робіт, матеріали для виконання робіт, строки поставки матеріалів, умови виконання робіт, умови оплати та інші умови, які є істотними для виконання робіт та їх оплати).
 4. При обранні виконавця робіт, Замовник має право ознайомитися з профілем Підрядника, в тому числі пр1и обранні Замовника керуватися рейтингом Підрядника, відгуками про Підрядника, фотоматеріалами виконаних робіт Підрядника.
 5. У випадку, якщо Замовник не наймає особу, яка буде наглядати за ходом робіт (виконроб), здійснює технічний нагляд та нагляд за якістю виконання робіт своїми силами. (Приклад: по бетонній стіні нанесена шпаклівка. Стіна прогрунтована звичайним грунтом,а не спеціальним грунтом для бетону. В процесі виконання, шпаклівка відслоїлася. Оскільки маляр – штукатур не являється технологом і свою роботу виконав – наніс шпаклівку, Замовник зобов’язаний оплатити 100% виконаних робіт.).
 6. Розхідний матеріал.
  • Розхідний матеріал це – засоби праці, використання яких очікується менше одного року. До розхідних матеріалів також належать ті засоби праці, які, як очікують, використовуватимуть менше одного операційного циклу, якщо він перевищує один рік. ( наприклад: бури, диски до «болгарки» та ін..).
  • За замовчуванням, розхідний матеріал оплачує Замовник, якщо інше не обумовлено в коментарях до замовлення на порталі sovissty.com.ua.
  • Після завершення виконання робіт, Замовник має право вимагати від Підрядника звіт за використані розхідні матеріали тільки у випадку, якщо розхідні матеріали закуповує Підрядник. Якщо закупівля розхідних матеріалів була попередньо узгоджена із Замовником, останній не має права вимагати звіт.
 7. ЗАКУПІВЛЯ МАТЕРІАЛІВ
  • Закупівлю будівельних матеріалів здійснює Замовник або Підрядник (згідно домовленості сторін).
  • В коментарях до об’єкту, на порталі sovissty.com.ua, сторони узгоджують кількість та якість матеріалів потрібних для виконання робіт, а також назви матеріалів.
  • За якість матеріалів, відповідальність несе сторона, яка закуповувала матеріали.
 8. Навантажувально – розвантажувальні роботи. Прибирання.
  • Навантажувально – розвантажувальні роботи, а також вивіз сміття – являються окремими видами робіт і виконуються Підрядником, тільки за попереднім погодженням із Замовником. Ці роботи оплачуються окремо. В усіх інших випадках, за виконання навантажувально – розвантажувальних робіт та вивіз сміття – відповідальність несе Замовник.
  • Підрядник виконує прибирання на об’єкті, тільки після виконання безпосередньо своїх робіт.
  • Якщо на об’єкті працюють декілька Підрядників, відповідальним за прибирання на об’єкті є Замовник ( у випадку, якщо Замовник не використовує при виконанні робіт відповідальну людину – виконроба та не обумовив з ним цей етап робіт).
 9. Строки виконання робіт.
  • Відповідно до об’єкту (його складності, умов виконання та ін..) Замовник визначає строки виконання робіт.
  • В коментарях під об’єктом на порталі sovissty.com.ua, сторони можуть узгодити інший строк виконання. (наприклад, якщо вказаний Замовником строк не відповідає реальному строку виконання робіт).
  • Початок строку виконання робіт. Початок відрахування строку виконання робіт, починається протягом ___ днів з дати укладання угоди / поставки матеріалів Замовником, на третій робочий день.
  • Підрядник має право приступити до виконання робіт протягом трьох робочих днів з дати укладання угоди / поставки матеріалів Замовником.
 10. Поденна оплата праці. У випадку необхідності залучення до виконання робіт спеціаліста не на весь строк виконання робіт, а на певний їх етап, то Замовник може домовитися з Підрядником про щоденну оплату праці.
 11. Моментом укладення угоди є підтвердження оферти Замовником (шляхом:________). (Ланцюг укладання угоди: 1) оферта Замовника 2) Акцепт Підрядника 3) підтвердження оферти Замовником.
 12. Після укладання угоди, портал sovissty.com.ua не несе відповідальності за відношення (в тому числі трудові) між Замовником та Виконавцем. Портал не відповідає перед сторонами за невиконання або неналежне виконання сторонами взятих на себе зобов’язань по угоді.

РОЗІРВАННЯ УГОДИ

 1. Укладаючи угоду, сторони підтверджують, що повністю ознайомлені з усіма правилами порталу та згодні з ними.
 2. Укладаючи угоду, сторони підтверджують, що дійшли згоди з усіх питань щодо виконання робіт.
 3. Укладаючи угоду, сторони підтверджують, що розуміють те, що портал не є стороною договору, а також не несе відповідальності за невиконання чи неналежне виконання сторонами своїх зобов’язань по угоді.
 4. Розірвання угоди
  • Угода може бути розірваною, якщо:
   • Одна зі сторін угоди надала іншій стороні неправдиву інформацію, яка може вплинути на хід робіт, прийняття результатів виконаних робіт, оплату робіт.
   • Сторона по угоді, після укладення угоди, не вийшла на зв’язок протягом 24 годин.
   • Замовник або Підрядник не з’явились на зустріч та зміна дати/місця зустрічі не була обумовлена між сторонами.
   • Сторона по угоді з’явились на зустріч в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння.
    • ПРОЦЕДУРА РОЗІРВАННЯ УГОДИ У ВИПАДКУ, ЯКЩО ПІДРЯДНИК не визнає того, що він знаходиться в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння або перебуває під дією похмільного синдрому:
   • Замовник повідомляє адміністрацію порталу про ситуацію, що склалася;
   • В кабінеті Замовника та Підрядника в операціях по балансу висвітлюється рахунок «-500,00 грн»;
   • Протягом 15 хвилин, Замовник та Підрядник зобов’язані поповнити свої електронні рахунки на суму згідно виставленого рахунку (500 грн.);
   • Протягом 60 хвилин, на місці виконання робіт, буде співробітник порталу;
   • У випадку, якщо одна зі сторін не сплатила рахунок, то така сторона вважається неправою;
   • Сторона вважається неправою, якщо вона не сплатила рахунок;
   • У випадку, оплати виставленого рахунку, тільки однією стороною, адміністрація порталу sovissty.com.ua приймає рішення без виїзду співробітника порталу на об’єкт (місце виконання робіт), на користь сторони яка оплатила рахунок;
   • Після прийняття рішення, стороні, яка оплатила рахунок, грошові кошти, які вона сплатила – зараховуються на її баланс. У сторони, яка не сплатила рахунок, баланс залишається від’ємним. Також такій стороні проставляється негативний відгук;
   • У випадку, якщо обидві сторони, сплатили рахунок у встановлений час, на місце виїжджає представник порталу, після виїзду представник порталу оформлює звіт та подає його адміністрації порталу. Адміністрація порталу, протягом 24 годин (з моменту отримання звіту) – приймає рішення про розірвання угоди. До уваги в тому числі приймаються фото та відео докази. Стороні, яка визнається правою, сплачені по рахунку гроші, зараховуються на її баланс на порталі sovissty.com.ua. Стороні, яка визнається неправою, грошові кошти на баланс не повертаються та виставляється негативний відгук.
    • Замовник не поставив вчасно матеріал для виконання робіт.
    • Підрядник неякісно виконує роботу.
    • Підрядник не встигає виконати визначені роботи у встановлений сторонами строк (по причинам, які не залежать від Замовника та не обумовлені технологічно).
    • Замовник має право розірвати угоду, якщо Підрядник працює неохайно і не прибирання на об’єкті Підрядником, по ходу виконання ним робіт може потягти за собою погіршення якості виконання робіт або результатів робіт.
    • Підрядник не з’явився для виконання робіт у вказане місце та вказаний час.
    • Підрядник з’явився для виконання робіт із запізненням більше ніж на 15 хвилин (Замовник має право сам приймати рішення, при цьому обов’язково попередивши адміністрацію порталу про прийняте рішення).

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ ПОРТАЛУ

 • За використання ненормативної лексики – бан на 10 днів.
 • У випадку, якщо після укладення угоди, Підрядник не з’явився на місце роботи – штраф 500 грн. 00 коп. Кошти не повертаються. Несплата штрафу з будь-яких причин, протягом 5 календарних днів – безстроковий бан.
 • Підрядник з’явився на місце роботи в нетверезому стані. Замовник має право відмовитися від роботи з Підрядником. По відповідальності – прирівнюється до п.___ (не з’явився на роботу). *Якщо особа може з’явитися у нетверезому стані, це вважається неповагою до партнера та порталу.%
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Оберіть тип особистого кабінету
Генерація паролю